NOWE PRODUKTY...
DODATKOWY ADRES INTERNETOWY...
Polish English Russian
 


Nowosci

NOWE PRODUKTY

Firma wprowadziła nowe środki odtłuszczające do skór:

CHEMODEG WM - jest bardzo efektywnym środkiem odtłuszczającym. Dzięki silnemu działaniu emulgującemu tłuszcze naturalne umożliwia selektywne usunięcie substancji tłuszczowej z tkanki skórnej. Znajduje zastosowanie zwłaszcza w odtłuszczaniu skór o wysokiej zawartości tłuszczu naturalnego.

CHEMODEG WZ - jest specjalnie opracowanym biodegradowalnym środkiem odtłuszczającym o dużym stężeniu, nie zawierającym nonylofenolu, znajdującym zastosowanie do różnego rodzaju skór oraz w różnych etapach wyprawy.

CHEMOWET CR - jest środkiem odtłuszczającym o bardzo szerokim zastosowaniu. Może być stosowany zarówno w procesach warsztatu mokrego, gdzie zapewnia dobre usunięcie brudu jak i w procesie wykończenia kąpielowego, w pierwszej płuczce, gdzie działa odtłuszczająco na skóry i zapewnia doskonałe ich rozmoczenie.

W ostatnim okresie wprowadzono także do  obrotu nowe środki natłuszczające:

CHEMIPON IK - środek natłuszczający na bazie oleju naturalnego typu oleju  kopytkowego. Może być stosowany z powodzeniem do skór białych, barwionych na pastelowe kolory i do skór garbowanych i intensywnie dogarbowanych roślinnie.

CHEMIPON OTE  - środek natłuszczający do bardzo miękkich skór o jedwabistym chwycie. Może być stosowany z powodzeniem  do natłuszczania skór odzieżowych, miękkich skór obuwiowych oraz do skór typu "floater".

CHEMIPON PL - Jest likierem natłuszczającym opartym na składnikach o podwyższonych opornościach na utlenianie pod wpływem światła i ciepła. Z tego względu korzystne jest natłuszczanie tym produktem skór białych, pastelowych i niebarwionych skórgarbowanych lub mocno dogarbowanych roślinnie np. wet-white.

Firma Chemipol Sp. z o.o. posiada aktualnie w sprzedaży nowy korzystny cenowo czarny barwnik do skór CHEMIDERM BLACK AB.

* * *

DODATKOWY ADRES INTERNETOWY

Nowy dodatkowy adres internetowy naszej strony to www.chemipol.eu

* * *

Strona główna O firmie Oferta Kontakt
Arges Internet