NOWE PRODUKTY...
DODATKOWY ADRES INTERNETOWY...
Polish English Russian
 
Prod. firmy CHEMIPOL >> Warsztat mokry i garbowanie

CHEMODECAL ZN
środek odwapniający

Charakterystyka:
Wygląd:
biały proszek
Substancja aktywna:
ok. 100 %
pH (1:10):
ok. 3,5


Właściwości:

CHEMODECAL ZN

  • jest środkiem odwapniającym o doskonałych własnościach buforujących stosowanych w celu całkowitego usunięcia soli wapnia ze skóry.
    Dzięki odpowiednio dobranemu składowi CHEMODECALU ZN redukcja spęcznienia tkanki skórnej następuje powoli, nie ma nagłych spadków pH, co zapewnia otrzymanie ścisłego i delikatnego lica skóry.
  • Ze względu na łagodne działanie, a jednocześnie głęboką penetrację środka, może być z powodzeniem stosowany do odwapniania golizny niedwojonej.
    W celu dodatkowego zwiększenia szybkości penetracji środka i efektywności działania najlepiej stosować go w systemach o niskim współczynniku kąpielowym lub bezkąpielowo.

  • Może być stosowany do odwapniania wszystkich rodzajów skór, z równie dobrym skutkiem.

Sposób stosowania:

CHEMODECAL ZN

  • dodaje się do kąpieli odwapniającej nierozpuszczony w 1 – 2 porcjach. Ilość użytego CHEMODECALU ZN zależy od rodzaju i grubości skór oraz wymaganego stopnia odwapnienia. Zazwyczaj stosuje się  2 – 4 %  środka.

Trwałość podczas magazynowania:

Nieograniczona, jeżeli produkt przechowywany jest w suchym i chłodnym pomieszczeniu.

 

Zawarte wskazówki wynikają z naszego doświadczenia i wiedzy, jednak podane są bez zobowiązań. Z naszych informacji nie można wywodzić prawnie wiążących zapewnień co do określonych właściwości produktu lub jego przydatności do konkretnego zastosowania. Istniejące przepisy i zalecenia są stosowane przez odbiorców naszych produktów na własną odpowiedzialność.

Pobierz opis
Strona główna O firmie Oferta Kontakt
Arges Internet